O MNIE

Nazywam się Justyna Jabłońska (książki wydawałam pod panieńskim nazwiskiem Szymańska) i pomagam kobietom spełnić ich marzenie o napisaniu własnej książki oraz rozwinąć ich twórczy potencjał.


Pracuję z osobami, które są gotowe, by urzeczywistnić to, czego pragną.

Już!

Teraz!

Bez czekania na wenę albo kolejny poniedziałek.

Pomagam rozpocząć pracę nad książką, nadać tej pracy odpowiednie ramy, rytm i kierunek. Pomagam rozprawić się z blokującymi myślami i przekonaniami, które dotąd stopowały cię przed pisaniem, bo to one, a nie brak weny czy umiejętności sprawiają, że stoisz w miejscu.


Ze mną ruszysz po swoją wymarzoną książkę.


Pracuję autorską metodą, której nie znajdziesz w żadnym innym kursie pisania. Metoda ta zakłada pracę z emocjami, przekonaniami oraz ciałem, bo zablokowane ciało to zablokowany twórczy potencjał.

Dostępne na rynku kursy koncentrują się na doskonaleniu warsztatu pisarskiego. Ja zakładam, że skoro chcesz napisać książkę to… pisać już umiesz, nie piszesz z zupełnie innych powodów. Ze mną odkryjesz te powody i wyjdziesz z twórczego impasu.


CO DAJE CI PRACA ZE MNĄ?


- pewność, że pracujesz z pisarką (jestem autorką powieści dla kobiet:….), która wie jak przebiega praca nad książką, jakie są jej etapy i jak pokonywać pojawiające się w trakcie pisania trudności, wiem co to brak weny, blok pisarki, wiem jak to jest wątpić w swoje możliwości, zastanawiać się czy praca nad książką ma sens, wiem jak to jest sto razy zaczynać pierwsze zdanie, wszędzie tam byłam i wiem jak się stamtąd wydostać, bo przecież ostatecznie moje książki znalazły się w księgarniach:),


- pewność, że pracujesz z osobą wykształconą i kompetentną (skończyłam filologię polską na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu), jestem też certyfikowaną nauczycielką jogi, prowadzącą zajęcia z jogi psychosomatycznej,


- pewność, że pracujesz z osobą doświadczoną w pisaniu (poza tym, że napisałam kilka powieści pracowałam też jako: dziennikarka, tekściarką, copywriterka, pisałam teksty piosenek, a po napisaniu własnego scenariusza serialu dla kobiet, zostałam zaproszona przez Besta Film Studio do współpracy scenariuszowej przy jednej z ich produkcji).


JAK WYGLĄDA PRACA ZE MNĄ?


Praca ze mną to praca w Twoim rytmie. Uważam, że nie ma nic gorszego niż praca pod presją i przymusem więc… nie stosuję takich metod. Mobilizuję i motywuję, pomagam wyjść z impasu, ale nie cisnę i nie rozliczam. Wychodzę z założenia, że szkołę już wszyscy skończyliśmy i jako dorośli nie potrzebujemy tego rodzaju „szkolnej” dyscypliny. Jako dorośli nie potrzebujemy kogoś kto ma nas z naszej nauki i pracy rozliczać, bo robimy to dla siebie, sami wiemy ile czasu i energii czemuś poświęciliśmy i sami bierzemy odpowiedzialność za efekty. A największe efekty daje praca wykonywana z radością, w poczuciu spokoju i psychicznego komfortu - o taką właśnie atmosferę dbam w pracy ze swoimi klientkami. Działamy ale bez presji i niepotrzebnego stresu, w szacunku do samej siebie i ze zrozumieniem własnych potrzeb, co nie oznacza, że leniuchujemy.


Oferuję zarówno WARSZTATY ONLINE jak i pracę 1:1


Więcej na temat pracy ze mną dowiesz się z zakładek: WARSZTATY oraz KONSULTACJE ONLINE.