O MNIE


Nazywam się Justyna Szymańska i jestem tu po to, by powiedzieć Ci, jak wielką moc ma pisanie. Jak dzięki niemu możesz zmienić siebie, swój biznes, swoje życie. Możesz odkryć kim jesteś i czego chcesz. Możesz poczuć się lepiej w chwilach słabości, możesz dodać sobie motywacji, energii, siły i wiary w siebie. Możesz rozwinąć swoją firmę, zacząć lepiej komunikować czym się zajmujesz i co oferujesz, możesz znaleźć klientów, w których serca trafisz. Możesz napisać e-booka lub książkę biznesową, która nie będzie kolejną sztampową i odtwórczą pozycją na rynku, ale jedyną taką pozycją. Produktem, który da ludziom to, czego szukają, który będą cenić i polecać innym. Możesz też napisać swoją pierwszą powieść – tą, o której całe życie marzyłaś. Możesz!

Nie potrzebujesz do tego wypasionego komputera ani mnóstwa czasu, ani wybitnych umiejętności.

Potrzebujesz kartki papieru, długopisu i otwartego umysłu.

I nie mów proszę, że to nie dla Ciebie, dopóki nie spróbujesz, jak wielką moc ma pisanie. Skąd to wiem?

Pisaniem zajmuję się zawodowo od dwudziestu lat. Przez ten czas poznałam i wypracowałam szereg technik pisarskich, które pomagają w rozwoju osobistym i zawodowym. Rozwój osobisty i rozwój zawodowy ściśle się ze sobą łączą, bo bez spokojnego ducha, zadowolenia z życia, wysokiej samooceny i motywacji do działania, nie ma biznesu, który się rozwija - przyciąga klientów, zwiększa obroty, umacnia pozycję na rynku.

Moimi klientkami są kobiety świadome, że warto inwestować w rozwój siebie i swoje umiejętności, nie bojące się podążać za marzeniami, ulepszać zastanej rzeczywistości i budować biznesu na własnych zasadach. Takie, które klientom chcą dawać jakość, a nie bylejakość. Uczą się więc jak prawidłowo napisać książkę biznesową, jak znaleźć swój styl komunikacji z klientem, jak za pomocą języka najtrafniej zdefiniować swoją markę, to kim się jest i co się oferuje. Jeśli chcesz dołączyć do ich grona – zapraszam* na moje dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe składają się:
cztery powieści,
projekt serialu,
publikacje dla dzienników, tygodników, miesięczników, portali itp.,
teksty marketingowe, informacyjne, publicystyczne, reportaże, wywiady, felietony, opowiadania, piosenki,
copywriting produktowy,
storytelling,
audyt i doradztwo w zakresie treści sprzedażowych i marketingowych.

Jeśli chcesz ze mną współpracować – zapraszam 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz