NAPISZ WRESZCIE POWIEŚĆ czyli JAK SIĘ MOTYWOWAĆ DO PISANIA

Od lat niezmiennie marzysz o tym, by napisać książkę, ale… tego nie robisz. Niby wiesz, że mogłabyś, bo przecież masz pomysł, może nawet zarys fabuły, masz swój własny literacki styl i warsztatowo też jesteś przygotowana. Patrzysz jak inni wydają swoje książki, może nie idealne, może twoja byłaby lepsza, ale oni to zrobili. 

Ty czekasz...

Co chwilę słyszysz od innych: "powinnaś napisać książkę", "kiedy napiszesz książkę", "pisz książkę", "pierwsza kupię twoją książkę" i tak dalej w tym stylu. Cały świat zdaje się ci kibicować i czekać na twoją książkę.

A ty… nie piszesz książki, czekasz.

Pozwól, że coś ci powiem – lepszego czasu nie będzie. Zacznij pisać teraz! 

I powiem ci coś jeszcze - możesz się bać, możesz czuć opór, możesz mieć milion pytań i wątpliwości: czy warto, czy jesteś wystarczająco dobra, czy ktoś to wyda, czy ktoś to przeczyta, czy się spodoba, czy się sprzeda, czy to ma sens...? 

Ja też tak czułam. Ja też tak miałam.

A jednak...

Napisałam i wydałam cztery powieści (to znaczy wydawnictwa wydały – wyłożyły swoje ciężko zarobione pieniądze, by wydrukować moje powieści, bo dostrzegły w nich potencjał).


Przezywciężyłam wewnętrznego sabotażystę i spełniłam swoje marzenie. 

Ty też tak możesz. Musisz tylko wiedzieć jak przebiega proces twórczy, jak radzić sobie z kryzysami, które niemal zawsze, na pewnym etapie pracy, się pojawiają, jak nie poddawać się zwątpieniu, jak się motywować. I wiesz, chętnie podzielę się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.

Jako pisarka jestem praktykiem, a nie teoretykiem. Znam problemy twórców i wiem jak bardzo, na pewnym etapie pracy nad książką, potrzebuje się wsparcia kogoś, kto w odpowiednim momencie powie: będzie dobrze, pisz dalej, nie poddawaj się! Da motywacyjnego kopniaka i kilka przydatnych wskazówek!

Dla ciebie tym kimś mogę być ja.

Jako PIERWSZA i JEDYNA na polskim rynku wprowadziłam konsultację motywacyjną dotyczącą pisania książki, bo wiem jak ważne dla osoby piszącej jest wsparcie kogoś doświadczonego, kogoś kto rozumie, kto był w tym samym miejscu i przeszedł tę samą drogę aż do... szczęśliwego końca:). 

Podczas 60-minutowej konsultacji:
  • porozmawiamy o tym dlaczego, mimo wielkiej potrzeby napisania powieści, jeszcze tego nie zrobiłaś
  • co zrobić by zacząć pisać i doprowadzić pisanie do szczęśliwego końca:)
  • opracujemy najlepszą dla ciebie strategię pracy nad powieścią
  • zastanowimy się skąd się biorą kryzysy pisarskie, jak je przechodzić i jak im zapobiegać
  • powiem ci jak radzić sobie z brakiem weny i blokami pisarskimi
  • powiem ci jak odnaleźć swój własny, rozpoznawalny pisarski styl,
  • powiem ci co robić, by powieść dobrze ci się pisało i dlaczego to takie ważne
  • porozmawiamy o tym jak zaprezentować powieść wydawcom i jak wygląda współpraca z wydawnictwami

* pamiętaj, że to konsultacja, która ma cię zmotywować do pracy nad powieścią
i tego dotyczy, nie omawiamy tu kwestii redakcyjnych, konstrukcyjnych i rozwiązań fabularnych twojej powieści, nie czytamy jej i nie recenzujemy.Cena 60-minutowej konsultacji online - 299 zł.                                        
                                                     

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza