czwartek, 17 września 2020

Rozwój przez pisanie czyli jak żyć lepiej i zarabiać więcejKiedy jesteś spełniona, szczęśliwa, spokojna, optymistycznie nastawiona do ludzi i świata, pełna humoru, wigoru i energii to… to jest ten stan, który chciałabyś utrzymać. Chciałabyś trwać w nim każdego dnia, bez względu na życiowe okoliczności i pogodę za oknem (obie dobrze wiemy, że nie codziennie jest deszcz meteorytów, różowe chmury i tęcza;)).

Łatwo jest być szczęśliwą, gdy okoliczności są sprzyjające. Trudniej wykrzesać z siebie entuzjazm, gdy życie daje Ci w kość. Dlatego tak ważne jest, by mieć w swoim życiu coś, co w gorszych momentach postawi Cię na nogi. I nie, nie mówię tu o kolejnej filiżance kawy. Mówię tu o nawyku, codziennej czynności, rodzaju praktyki, który zadziała na Ciebie lepiej niż kawa i czekolada razem wzięte. O czymś, co da Ci motywację do działania, poprowadzi w kierunku spełnienia marzeń, odkryje kim jesteś naprawdę i pomoże osiągnąć szczęście, harmonię i spokój. 

Tym czymś może być pisanie.


Wiem, wiem, co teraz myślisz.

Pisanieeee…. Eeee….

I patrzysz powątpiewająco.


A jednak – to właśnie techniki pisarskie są tym, z czego korzystają codziennie ludzie sztuki i biznesu, by realizować swoje cele, spełniać marzenia i żyć pełnią życia.


Wielu ludzi sukcesu – tych, których podziwiamy i naśladujemy, którzy są dla nas wzorem i inspiracją, do których stylu życia dążymy – ma to co ma i jest tym kim jest, bo któregoś dnia odkryli jak potężnym narzędziem jest pisanie.


Pisanie ma moc!

Pisanie jest potężną techniką, która może uczynić Twoje życie lepszym.


Pisanie może pomóc Ci w rozwoju osobistym - stać się lepszym człowiekiem, spełnić swoje marzenia, być kim chcesz być.

Pisanie może też pomóc w rozwoju Twojego biznesu – w dotarciu do klienta idealnego, w zwiększeniu dochodów, w przedstawieniu swojej oferty tak, jak nie robi tego nikt inny, w wypromowaniu swojej marki, w zdobyciu szczytów.


Moją pracą i misją jest dostarczenie Ci narzędzi – technik pisarskich – dzięki którym będziesz kim chcesz być i osiągniesz to o czym marzysz.


Dzielę się z Tobą skutecznymi i sprawdzonymi technikami pisarskimi, które poznałam i stworzyłam w trakcie swojej dwudziestoletniej pracy zawodowej związanej z pisaniem. Wszystko co musisz zrobić Ty – to znaleźć w napiętym grafiku dnia chwilę dla siebie, wziąć kartkę i długopis i… skorzystać z wiedzy, którą Ci oferuję. Wierzę, że pisanie zmieni Twoje życie na lepsze, tak jak zmieniło moje.

A jeśli chcesz od życia więcej – zapraszam do współpracy - TUTAJ.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz